Wednesday, February 25, 2015

A Different Perspective

A visit from an alien life form results in a change in perspective in more ways than one.



Directed by Chris O'Hara.

Tuesday, February 17, 2015

Global Lithuanian Leaders

Retai pasidalinu ką pats gaminu, bet šiuo "GLL" projektu mūsų MeinArt komanda labai patenkinta!

Wednesday, February 11, 2015

Tsunami

Graduation film from The Animation Workshop/VIA UC: Haru returns home in denial after a tsunami, where he must learn to deal with his loss through an encounter with a magical sea Spirit.




Website: http://www.animwork.dk/en/

“Tsunami” was made by a team of third year Character Animation and CG Arts students at The Animation Workshop in Viborg, Denmark. Check out the individual students’ blogs at the links below to learn more about the talent behind the film!

CREDITS
Sofie Nørgaard Kampmark, Director & Editor - http://sofiekampmark.tumblr.com/
Jess Nicholls, art director & Pipeline manager – http://jisusu.tumblr.com/
Morten Jæger, technical art director, DOP & colour script - http://mj-design.dk/
Line Bering, CG generalist & production manager - http://www.linebering.blogspot.dk/
Steffen Christensen, Animator - http://steffenchristensenart.blogspot.dk
Pernille Kofod Hansen, Animator & Creature Design – http://www.nilleart.blogspot.dk/
Michelle From, lead animator & storyboard – http://michellefrom.blogspot.dk/

FITC Tokyo 2015 Titles

Now in its sixth year, FITC Tokyo 2015 consists of presentations from some of the most interesting and engaging digital creators from all around the world. To commemorate FITC Tokyo’s inaugural title sequence we sought to encapsulate the city itself—distilled to graphic form. Aiming to contrast the harmonies of traditional Japanese culture against the backdrop and sensory overload of present-day Tokyo, we meticulously crafted elegant typographic forms to collide with abrasive, overstimulating glitch—giving way to a progressive journey where moments of extreme chaos fold into temporary tranquility.

FITC Tokyo 2015 Titles from FITC on Vimeo.

Making of:

FITC Tokyo 2015 Titles Process Reel from FITC on Vimeo.

Credits
Director: Ash Thorp
Producer: Andrew Hawryluk
Art Director: Michael Rigley
Type Designer: Nicolas Girard
Designers: Ash Thorp, Michael Rigley, Nicolas Girard
Type Animators: Nicolas Girard, Alasdair Willson
Animators: Michael Rigley, Chris Bjerre, Andrew Hawryluk
Computational Artist: Albert Omoss
Process Reel Editor: Franck Deron
Composer: Pilotpriest
Links
Making-of: vimeo.com/118998266
Ash Thorp: ashthorp.com/
Andrew Hawryluk: andrewh.tv/
Michael Rigley: michaelrigley.com/
Nicolas Girard: worship.to/
Alasdair Willson: alasdairwillson.com/
Chris Bjerre: chrisb.tv/
Albert Omoss: albertomoss.com/
Franck Deron: franckderon.net/
Pilotpriest: pilotpriest.bandcamp.com/

Monday, February 9, 2015

4 famous Disney background artists

Great documentary about 4 famous Disney background artists!



More:

Monday, February 2, 2015

SIMPSONS PIXELS

Pixel tribute to the hit series "The Simpsons."



Directed and animated by Paul Robertson and Ivan Dixon.
Music by Jeremy Dower.

Meškiukas Padingtonas recenzija

8/10


Pusiau animacinis, pusiau vaidybinis filmas „Meškiukas Padingtonas“ trykšta nuostabiai gera energija ir šiuo metu tinkamesnio filmo visai šeimai nerasčiau. Tikriausiai nesuklysiu pasakydamas, kad ne aš vienas apie šį meškiną esu girdėjęs dar iš vaikystės laikų ir net skaitęs jo knygas ir komiksus. Taip pat ir mūsų tautiečiai, kurie bent kartą lankėsi Anglijoje, turėjo pastebėti koks jis ten populiarus!


 Iš tolimosios Peru į Angliją atvyksta meškiukas Padingtonas. Šis mielas pūkuotas meškiukas nėra toks, kokiais mes įpratę matyti meškinus. Padingtonas yra puikiai išauklėtas, mandagus, nuoširdus, ir net moka šnekėti. Nenuostabu, jog vos tik atvykęs į Angliją jis susiranda ir puikią šeimą, kuri trumpam jį priglaudžia pas save. Meškinas nėra pripratęs gyventi žmonių šeimoje, tad jau pirmą vakarą prikrečia aibę šunybių, kurios iš šalies žiūrint tik džiugina. Diena po dienos ir šeimos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, nes Padingtonas su kiekviena diena tampa jų geriausiu draugu. Taip viskas ir klotųsi puikia vaga, bet kad ir koks mielas meškinas būtų, bėdos užklumpa ir jį. Padingtonui pradeda grėsti pavojus, o jam padėti gali tik jį priglaudusi naujoji šeima.


Padingtonas pasaulį išvydo daugiau nei prieš penkiasdešimt metų. Jo kūrėjas Maiklas Bondas (angl. Michael Bond) tuo metu pradėjo rašyti knygas apie šį meškiną. Iki šiol yra parašyta daugiau nei 20 knygų, kurios išverstos į daugiau nei 40 kalbų ir parduotos net 35 milijonų tiražu. Taip pat pagal šias knygas sukurtas ne vienas filmas, serialas, spektaklis, išleista galybė suvenyrų, pliušinių meškiukų, tad tikrai nėra nuostabu ar keista, kodėl jis pasirodė didžiuosiuose ekranuose. Keista tik tai, kad jis pasirodė tik dabar.


Paprastai tokio tipo, pusiau vaidybinių, pusiau animacinių filmų vengiu, nes patirtis byloja, jog toks kinas dažnai būna labai prastai pastatytas. Sutikite, naujausieji „Smurfai“, „Alvinas ir Burundukai“ ar „Meškinas Jogis“ tikrai nėra puikaus kino produkto sinonimai. Iš šio filmo tikėjausi taip pat kažko panašaus. Bet sėdint salėje ir žiūrint mielo meškino nuotykius patyriau palaimą, negalėjau patikėti, kad šis meškinas užkariaus ir mano širdį. Išėjau iš salės ir jaučiausi tarsi pabuvojęs vaikystėje.


Kalbant apie techninę filmo pusę, galiu pasakyti, kad animacija yra aukščiausio lygio. Gal kartais ir jaučiasi, kad tai yra ne visai tikroviškas meškinas, bet juk čia pusiau animacinis filmas ir ta animacija priduoda savito žavesio.


Filme pagrindinius vaidmenis suvaidino mažai žinomi aktoriai, tad manau tikrai užteks pasakyti, jog kolektyvas parinktas tinkamai ir su režisieriaus Paulo Kingo iškeltais uždaviniais susidorojo puikiai.


Lietuviškas vertimas vertas atskiro pagyrimo, nes kiekvienas balsas parinktas labai taikliai, o balso emocijos išreikštos būtent taip, kaip ir reikalauja situacija. Lietuviškai veikėjus prakalbino Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė, Jurgis Damaševičius, Monika Bičiūnaitė, Tomas Žaibus, Asta Baukutė, Darius Meškauskas.


Labai tikėtina, kad po šio filmo peržiūros kiekvienas vaikas užsinorės turėti savo asmeninį Padingtoną. Ir tai nėra blogai, nes pats personažas neša gerą žinią ir teigiamas emocijas. Verta paminėti, jog kol kas filmas nenuvylė nei kritikų, nei žiūrovų, tad tikimės, jog nenuvils ir Jūsų!

Anonsas: